اخبار سایت

امضای تفاهم نامه چهارجانبه در نشست خبری شرکت تعاونی دهیاریهای شرق بخش مرکزی مشهد

1399/05/25 تعداد بازدید: 224
امضای تفاهم نامه چهارجانبه در نشست خبری شرکت تعاونی دهیاریهای شرق بخش مرکزی مشهد

رئیس بهزیستی شهرستان مشهد  در این نشست گفت:
ماهیانه مبلغ ۶ میلیارد و ۱۰۰ تومان به ۳۸ هزار ۶۱۰ خانوار مستمری بگیر تحت پوشش اداره بهزیستی مشهد پرداخت می‌شود
رئیس بهزیستی مشهد گفت: ماهیانه به ۳۸ هزار ۶۱۰ خانوار مستمری بگیر تحت پوشش بهزیستی مشهد (۲۰۰ هزار نفر) که بیشتر آنان معلولان و زنان بی‌سرپرست و بدسرپرست هستند مبلغ ۶ میلیارد و ۱۰۰ تومان پرداخت می‌شود.
محمد مروی در نشستی خبری با خبرنگاران، بیان کرد: ۳ درصد جامعه هدف بهزیستی کشور از اداره بهزیستی شهرستان مشهد خدمت می‌گیرند و ماهیانه به ۳۸ هزار ۶۱۰ خانوار مستمری بگیر تحت پوشش بهزیستی مشهد (۲۰۰ هزار نفر) که بیشتر آنان معلولان و زنان بی‌سرپرست و بدسرپرست هستند مبلغ ۶ میلیارد و ۱۰۰ تومان پرداخت می‌شود و کل اعتبارات پرداختی سال گذشته هم ۱۷۰ میلیارد تومان بود.
وی خاطرنشان ‌کرد: در بحث اشتغال جامعه هدف اقداماتی صورت پذیرفته تا در هر سال ۱۰ درصد جمعیت مستمری‌بگیر توانمند شده و از چرخه حمایتی خارج شود و برای ۱۱۷۶ نفر فرصت شغلی ایجاد شده و یکی از معضلات در بحث مهارت در اشتغال و فروش محصول بوده که آموزش‌های لازم داده می‌شود.
مدیر بهزیستی مشهد با ذکر این نکته که نزدیک به ۱۵ هزار میلیارد تومان اعتبار در شهر مشهد داشته‌ایم که تاکنون ۹۰ درصد آن محقق شده است، گفت: در صورت بکارگیری مددجویان تا سقف ۴۰ نفر تسهیلات ۲ میلیارد تومانی اعطا می‌شود؛ ضمن اینکه در بحث کرونا نیز تسهیلات ویژه‌ای به مددجویان تحت پوشش اختصاص می‌یابد.
 

لینک کوتاه : http://www.mcrc.ir/bt-bBs.aspx
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به شرکت تعاونی دهیاری های شرق بخش مرکزی مشهد می باشد .
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک