اخبار سایت

بادیانی با بیان اینکه ما در این صندوق ۵ میلیارد تومان اعتبار داشتیم که از این مبلغ ۶ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان طرح کسب و کار معرفی کردیم، گفت: تلاش ما ایجاد زنجیره کسب و کار است.

1399/08/18 تعداد بازدید: 112
بادیانی با بیان اینکه ما در این صندوق ۵ میلیارد تومان اعتبار داشتیم که از این مبلغ ۶ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان طرح کسب و کار معرفی کردیم، گفت: تلاش ما ایجاد زنجیره کسب و کار است.

به گزارش روابط عمومی دهیاریهای شرق بخش مرکزی مشهد، «عباسعلی بادیانی» شامگاه چهارشنبه (7 آبان) در اولین نشست هم اندیشی مدیران مراکز توانمندسازی شغلی بانوان ابتدا از بانوان خیاط در شرکت تعاونی دهیاری ها و مراکز توانمندسازی شغلی بانوان برای شکستن تابوی نبود ماسک در مشهد تشکر و قدردانی کرد و گفت: این ماسک با تاییدیه دانشگاه علوم پزشکی مشهد در بازار و در شرایطی که به شدت با کمبود ماسک مواجه بودیم، پخش شد و این برگ افتخاری برای ما است.

 

مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاریهای شرق بخش مرکزی مشهد افزود: موقعیت مراکر توانمندسازی یانوان تثبیت شده است و ما به عنوان معین اقتصادی وظیفه خود را انجام دادیم اما صندوق کارافرینی امید بسیار گره گشا بود و اگر امروز مراکز توانمندسازی ابجاد شده است کمک مالی صندوق کارافرینی امید و همراهی نمایندگان نیز بسیار موثر بوده است.

 

وی با بیان اینکه ما اول خرداد ۹۸ با امضای قرارداد طی تفاهم نامه ای با صندوق کارآفرینی امید استان  ۵ میلیارد تومان به طرح های تعاونی دهیاریها تخصیص یافت  گفت: تلاش ما بر این است تا پایان سال با هر مناسبت ملی و مذهبی این مراکز را افتتاح کنیم، ما برای برخی از مرکز همه ظرفیت ها را به عنوان معین اقتصادی آوردیم.

 

بادیانی اظهار داشت: همزمان با میلاد پیامبر (ص) و امام صادق (ع) مرکز توانمندسازی شغلی بانوان شلال ده غیبی و مرکز توانمندسازی شغلی آیدا در روستای ده غیبی افتتاح می شود و در هفته بسیج مرکز توانمندسازی شغلی بانوان خانم دنیوی  و خانم اله دوست را افتتاح خواهیم کرد.

 

وی گفت: ما تلاش می کنیم زنجیره کسب و کارها را ایجاد کنیم و برای این منظور تفاهم نامه ای را در بحث مواد اولیه ، بحث بازاریابی و بحث فروش امضا خواهیم کرد و ما در حال تغییر ساختار شرکت تعاونی دهیاریها هستیم و معاونت اداری مالی را به معاونت اقتصادی و بازرگانی ارتقا دادیم که بتوانیم زنجیره ارزش را برای پروژه های سرمایه گذاریمان ایجاد کنیم ما در این زنجیره ارزش هم ارزش آفرینی برای تولید کننده و هم آرزش افرینی برای تعاونی دهیاریها انجام می دهیم

 

مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاریهای شرق بخش مرکزی مشهد خطاب به بانوان خیاط بیان کرد: ما تا الان از شما پولی نگرفیتم یعنی تسهیل گری ما برای شما کاملا رایگان بوده است اما الان که یک سال از ایجاد آن می گذرد هم شما و هم ما باید به ارزش برسیم بهترین روش این است که زنجیره ارزش ایجاد کنیم تا هم در مواد اولیه، هم در فروش به شما کمک کنیم و هم برای شما بازاریابی کنیم.

 

وی افزود: این وقتی اتفاق می افتد که یک اعتماد متقابل و یک همدلی کامل بین ما و شما باشد چون ما وشما ظرفیت زیادی داریم این ظرفیت ها نباید منوط به شخص من باشد باید مبتنی بر بازار و مبتنی بر یک استراتژی هدفمند و درست باشد که شما تولید می کنید و ما در کنار شما ایستاده ایم.

 

بادیانی گفت: اکنون ظرفیت ما در صندوق کارآفرین تمام شده است، ما در این صندوق 5 میلیارد تومان اعتبار داشتیم که از این مبلغ ۶ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان طرح کسب و کار معرفی کردیم.

 

وی افزود: دو ظرفیت خوب براساس بودجه وجود دارد که یکی تبصره 16 که در اختیار کمیته امداد و بهزیستی است و هر کارگاهی که بتواند مددجوی بهزیستی را به کار گیرد، به ازای هر یک استخدام مددجوی بهزیستی و رد کردن بیمه او ۵۰ میلبون تومان تا سقف 5 نفر به کارفرما با نرخ 4 درصد پرداخت می شود و و ظرفیت تبصره 18 قانون بودجه، اکنون ما با کارگروه تامین منابع بانکی برای پرداخت تسهلات هماهنگی داریم و تسهیل گری می کنیم ولی نرخ این تسهیلات 18 درصد است اما این تسهیلات در این تورم ارزش دارد.

 

مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاریهای شرق بخش مرکزی مشهد خطاب به بانوان خیاط با بیان اینکه برای حل اشتغال مردم در حاشیه شهر و مناطق محروم شما نیز قدم بردارید؛ گفت: تفاهم نامه ای با بانک رسالت داشتیم طبق تفاهم نامه همه شما در بانک رسالت حساب باز کنید و تراکنش مالی خود را در آنجا انجام دهید و بعد از تراکنش مالی پول شما امتیاز وام قرض الحسنه ایجاد می شود و این وام مال شما است همچنین می توانید مبلغی را برای رضای خدا در بانک رسالت بگذارید امتیاز وام را به ما بدهید ما ابن امتیار را با نظارت خود شما بین افراد نیازمند در روستا ها و حاشیه شهر برای اشتغال توزیع می کنیم. 

لینک کوتاه : http://www.mcrc.ir/bt-bRM.aspx
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به شرکت تعاونی دهیاری های شرق بخش مرکزی مشهد می باشد .
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک