اخبار سایت

تولید محصول نیازمند ایده و باید متناسب با نیاز بازار باشد

1399/08/18 تعداد بازدید: 108
تولید محصول نیازمند ایده و باید متناسب با نیاز بازار باشد

 حجت الاسلام «محمد حسن وکیلی» در حاشیه اولین نشست هم اندیشی مدیران مراکز توانمندسازی شغلی بانوان در گفتگو با خبرگزاری شبستان با طرح این پرسش که رسالت من و شما در زمین چیست؟؛ گفت: پول داشتن لزوما خوب نیست اما نداشتن پول حتما بد است لذا خودتان به خود کمک کنید تا موفق شوید.

 

معاون موسسه آموزشی اروند با بیان اینکه نبوغ در سادگی است و موفقیت با بدست آوردن یک ایده ساده مساوی است؛ گفت: برای پیدا کردن ایده نیازمند نظم، صبر و اصلاحات احتمالی است، بسیاری ابتدا محصولی تولید می کنند سپس دنبال بازار می گردند که قطعا غلط است لذا اول باید بازار گردی بعد بازاریایی و سپس بازار سازی صورت گیرد، شما باید بازار گردی کنید و سپس متناسب با نیاز خود و اجتماع دنبال محصول بگردید.

 

وی بیان کرد: شهرک چینی ها در تهران 6 هزار جمعیت دارد و کارشان در ایران جستجو برای احتیاجات مردم ایران است سپس این احتیاجات را به دولت چین منعکس می کنند آنها آن محصول را تولید و به بازار ایران صادر می کنند.مانند چادر مشکی .

 

حجت الاسلام وکیلی گفت: ما برای تولید محصولی ابتدا باید ایده را پیدا کنیم، این ایده باید متناسب با نیاز بازار باشد همچنین ما باید در کسب و کار صبر و نظم نیز داشته باشیم، استراتژی یعنی تبدیل ضعف ها به فرصت که مساوی با نظم است.

 

وی با بیان اینکه خدا می فرماید: هرکس حواسش به من نباشد دنیا را برایش سخت می کنم؛ افزود: مشهد با دارا بودن 30 میلیون زائر پتانسیل بسیار خوبی است و با سازماندهی خوب می توان محصول مورد نیاز را تولید و به بازار فروش رساند و این باید از خود ما شروع شود.

 

معاون موسسه آموزشی اروند گفت: موفقیت به شدت ساده است، دنبال ایده و نیاز آدمها باشید و متناسب با نیاز مردم محصول تولید کنید نه اینکه محصول تولید کنید ولی نتوانید بفروشید و بدانید هر چه شکرگذار باشیم به واسطه داشتن هایی که داریم خدا بیشتر به ما می دهد.

 

 

لینک کوتاه : http://www.mcrc.ir/bt-bRN.aspx
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به شرکت تعاونی دهیاری های شرق بخش مرکزی مشهد می باشد .
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک