اخبار سایت

نشست خبری شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی شهرستان مشهد مرداد99

1399/05/25 تعداد بازدید: 123
نشست خبری شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی شهرستان مشهد مرداد99

مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاری‌های شرق بخش مرکزی شهرستان مشهد:
۵۴۳ هزار و ۱۰۰ ماسک یک بار مصرف و قابل شستشو توسط زنان شاغل در مراکز توانمندسازی شغلی بانوان مشهد تولید شده است
مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاری‌های شرق بخش مرکزی شهرستان مشهد گفت: از ابتدای اسفند ماه که با بحران کرونا مواجه بودیم حضور زنان شاغل در مراکز توانمندسازی شغلی بانوان و تحت حمایت شرکت تعاونی دهیاری‌های شرق بخش مرکزی شهرستان مشهد را در بحث تولید ۵۴۳ هزار و ۱۰۰ ماسک یک بار مصرف و قابل شستشو داشتیم.


عباسعلی بادیانی در نشست خبری خود با اصحاب رسانه، اظهار داشت: خدمت‌رسانی به مردم روستاها را یک توفیق بزرگ برای خودم و تمامی خدمتگذاران شرکت تعاونی دهیاری‌های شرق بخش مرکزی شهرستان مشهد و بی‌شک تمامی اقدامات صورت گرفته از سال ۸۷ تاکنون را مدیون حضور به‌لحظه و در صحنه خبرنگاران می‌دانیم، زحمتکشانی که در تمامی شرایط در کنارمان بودند.
وی افزود: خبرنگاران برای همه کار کردند، اما متاسفانه هیچکس برای آنان کار نکرد، همان کسانی که فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی اگر نباشند تلاش‌های صورت گرفته دیده نمی‌شود و امیدواریم که همت مسئولان را در جهت رفع مشکلات این قشر زحمتکش شاهد باشیم و یکی از زحمات شاخص اصحاب رسانه حضور در خط مقدم جبهه مبارزه با کرونا و به تصویرکشیدن تلاش‌ها و زحمات مدافعان سلامت بود.


مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاری‌های شرق بخش مرکزی شهرستان مشهد با بیان اینکه یکی از مشکلات در بحث عدم تکلیف قانونی برای افراد معلول بوده، گفت: می‌خواهیم که با همکاری بهزیستی مشهد این مشکل برطرف شود و حمایت لازم را نیز از کارآفرینانی که موجب ایجاد اشتغال برای مددجویان بهزیستی می‌شوند را خواهیم داشت و تسهیلات ویژه‌ای به این افراد اختصاص می‌یابد، ضمن اینکه اطلاعات کامل آن در اپلیکیشن شهر من موجود است.


بادیانی تصریح کرد: به تازگی تفاهم‌نامه‌ای میان شرکتتعاونی دهیاری‌های شرق بخش مرکزی شهرستان مشهد و آستان قدس رضوی منعقد شده و کسانی که تائیده و نشان طیب را از سامانه کیفیت رضوی دریافت کنند مورد حمایت ویژه قرار می‌گیرند.
وی تاکید کرد: شرکت تعاونی دهیاری‌های شرق بخش مرکزی شهرستان مشهد به عنوان معین اقتصادی فرهنگی منطقه ۳ خراسان رضوی یکی از مجموعه‌هایی بوده که در طرح مثلث اقتصادی استاندار خراسان رضوی همکاری دارد و عمده فعالیت ما حمایت از معلولان و ساکنان روستاها است.


مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاری‌های شرق بخش مرکزی شهرستان مشهد با ذکر این نکته توانمندسازی بانوان یکی از رویکردهای بسیار مهم این شرکت بوده است، بیان کرد: از ابتدای اسفند ماه که با بحران کرونا مواجه بودیم حضور زنان شاغل در مراکز توانمندسازی شغلی بانوان و تحت حمایت شرکت تعاونی دهیاری‌های شرق بخش مرکزی شهرستان مشهد را در بحث تولید ۵۴۳ هزار و ۱۰۰ ماسک یک بار مصرف و قابل شستشو داشتیم و علاوه بر تامین نیاز خراسان رضوی، نیاز استان‌های خراسان شمالی و جنوبی، گلستان، مازندران و سمنان را نیز تامین کرده‌ایم.


در پایان این نشست تفاهم‌نامه ۴ جانبه میان شرکت تعاونی دهیاری‌های شرق بخش مرکزی شهرستان مشهد، مرکز نوآوری شهرداری مشهد، خانه مطبوعات و رسانه‌های خراسان رضوی و اداره بهزیستی مشهد منعقد شد.
 

لینک کوتاه : http://www.mcrc.ir/bt-bBq.aspx
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به شرکت تعاونی دهیاری های شرق بخش مرکزی مشهد می باشد .
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک