اخبار سایت

نشست هم اندیشی معین های اقتصاد مقاومتی با استاندار خراسان رضوی

1399/05/12 تعداد بازدید: 89
نشست هم اندیشی معین های اقتصاد مقاومتی با استاندار خراسان رضوی

دبیر نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی در این جلسه که در محل استانداری برگزار شد، ضمن ارائه گزارشی از آخرین اقدامات انجام شده معین‌های اقتصاد مقاومتی در استان گفت: ۳۵۶۶ پروژه کسب و کار خرد و متوسط ، توسط ۱۶۴ معین در سامانه رصد معین‌های اقتصاد مقاومتی نهاد ثبت شده است.
علی‌اکبر لبافی افزود: از تعداد ۳۵۶۶ پروژه تعداد ۲۴۰۷ فعالیت اقتصادی از ۱۱۰ معین اقتصاد مقاومتی توسط گروه کارشناسی نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی استان بررسی و تایید گردیده است که در صورت اجرا و بهره‌برداری کامل فعالیت‌های تایید شده، حدود ۲۳۳۴۱ فرصت شغلی در استان ایجاد خواهد شد.
وی ادامه داد: به لحاظ فراوانی نوع فعالیت‌های اقتصادی تایید شده، تعداد ۱۷۵۸ فعالیت ایجادی هستند که در کنار فعالیت‌های تکمیلی و توسعه‌ای روند خود را طی می‌کنند.

در ادامه این نشست  عباسعلی بادیانی گفت: مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در استان ۴ دستاورد اصلی از جمله خودباوری، تمرکززدایی و همدلی برای توسعه، هویت بخشی و در نهایت کارآفرینی اجتماعی را در پی داشته است.
 معین‌ اقتصاد مقاومتی شهرستان مشهد افزود: معین‌های موفق شهرستان‌ها می‌توانند با حضور در نمازجمعه هر شهرستان مردم را به مشارکت در توسعه شهرستان دعوت کنند. 

لینک کوتاه : http://www.mcrc.ir/bt-bBp.aspx
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به شرکت تعاونی دهیاری های شرق بخش مرکزی مشهد می باشد .
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک